گاز مناطق قطع شده منطقه راهبند ساری وصل می‌شود

راهبند ساری

مدیرعامل شرکت گاز مازندران

گاز مناطق قطع شده منطقه راهبند ساری وصل خواهد شد. اجرای عملیات عمرانی بدون هماهنگی شرکت گاز بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه گاز مناطقی از راهبند که به علت ترکیدگی لوله گاز قطع شد تا صبح وصل می گردد، وی افزود: شهرداری ساری بدون هماهنگی اداره گاز عملیات عمرانی را انجام داده است.

محمد‌اسماعیل ابراهیم‌ زاده دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری در ارتباط با ترکیدگی لوله گاز در زیر پل راهبند بلوار کشاورز این شهرستان می گوید: حدود یک ساعت قبل پیمانکار بخش عمرانی شهرداری ساری که حین انجام عملیات اجرایی بوده به لوله 6 اینچی گاز در این منطقه صدمه زد.

وی با بیان اینکه شهرداری بدون هماهنگی اداره گاز اقدام به عملیات عمرانی کرده، افزود: اقدامات عمرانی در مناطقی که لوله گاز هست حتماً باید با هماهنگی شرکت گاز و حضور نماینده اداره گاز انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به حساسیت عملیات عمرانی در مناطقی که لوله‌های گاز هستند و امکان آتش‌سوزی، انفجار در منطقه گفته است: از شهرداری به دلیل این ناهماهنگی در گذشته هم شکایت کردیم و این مسأله را هم پیگیری خواهیم کرد.

این مسؤول با اعلام اینکه عوامل شرکت گاز در منطقه حاضر هستند و در حال انجام عملیات اجرایی می باشند، تصریح نمود: احتمال قطعی گاز در مناطقی از راهبند تا صبح ادامه خواهد داشت و شرکت گاز در مرحله رفع این مشکل می باشد.

ابراهیم‌ زاده با بیان اینکه گاز برخی از مناطق قطع شده تا گاز شبکه تخلیه و برش لوله و جوشکاری آن انجام گیرد، تأکید می کند: سعی بر این داریم عملیات هرچه سریعتر انجام و گاز مناطق وصل گردد.

به گزارش فارس، گاز مناطق میرجانی، طالقانی و دیگر مناطق در راهبند چند روز به‌ دلیل جابه‌جایی لوله گاز قطع شد و امشب هم با ترکیدگی لوله گاز در این منطقه و تا تعمیر آن تا صبح فردا گاز این مناطق قطع خواهد بود.


All News

مقالات راهبند

اخبار راهبند