احداث راهبند موتورسیکلت در ورودی بوستان‌های جنوب غرب پایتخت

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 18 از احداث راهبند موتورسیکلت در ورودی بوستان‌های این منطقه گزارش می دهد.
سالمی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران می گوید: اجرای طرح احداث راهبند موتورسیکلت در ورودی بوستان‌های منطقه 18 در دستور کار معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری این منطقه می باشد. 

راهبند اتوماتیک

 وی افزود: این طرح به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و جلوگیری از تردد موتورسیکلت‌ها در بوستان‌های منطقه 18 در دست اجرا خواهد بود.

سالمی با اشاره به نحوه اجرای این طرح می گوید: در این طرح اکیپ‌های اجرایی فنی و عمران و ترافیک نواحی 7 گانه منطقه 18 با نصب جانمایی راهبند در ورودی بوستان‌ها و مراکز تفرجگاهی عمومی این منطقه در آماده باش کامل‌ هستند.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح اظهار داشت : نصب و جانمایی دو دستگاه راهبند در ورودی بوستان‌ها و مراکز تفرجگاهی واقع در خیابان‌های عسگری و گلستان از اقدامات اجرایی این طرح خواهد بود.

سالمی در پایان با اشاره به اقدامات دیگر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 18 گفت : نصب 30 بشکه ترافیکی در بزرگراه آیت اله سعیدی، خیابان‌ های سپیده شمالی، حیدری و بلوار معلم، بهسازی 45 تابلوی انتظامی و هشداردهنده در خیابان‌ های شهدای دانش‌ آموز، تختی، یاسر، شهیدان اسماعیلی و بلوار مدائن اقدامات دیگر معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه 18 می باشد.

 


All News

مقالات راهبند

اخبار راهبند